Par mums

Par mums

Kopš savas pirmās darba dienas klīnikas „Zinta” kolektīvs saviem klientiem piedāvā Eiropas Savienības standartiem atbilstošus zobārstniecības un ķirurģijas pakalpojumus.

Klīnika pastāv jau vairāk nekā 20 gadus un tajā strādājošie speciālisti regulāri apmeklē dažādus tālākizglītības kursus gan Latvijā, gan ārzemēs. Klīnikā ir pieejamas jaunākās tehnoloģijas un tehnikas zobārstniecībā kā 3D rentgens, sakņu kanālu ārstēšana mikroskopa kontrolē, zobu balināšana ar lāzeru, implantu ievietošana un protezēšana uz implantiem.

Klīnikā strādājošie speciālisti konsultēs Jūs un nepieciešamības gadījumā sniegs pakalpojumus mutes dobuma higiēnā un profilaksēārstēšanāestētiskajā restaurācijāendodontijāprotezēšanā un implantaloģijā.


Klīnikas telpās atrodas moderna laboratorija, kurā strādājošie speciālisti nepieciešamības gadījumā izgatavos kvalitatīvas zobu protēzes.

Klīnikā ir nodrošināta vides pieejamība pacientiem ar funkcionāliem traucējumiem. 2006. gadā klīnika saņēmusi Apeirona balvu “Humānākā ēka”.

Darba laiki

Pirmdiena 9:00-18:00

Otrdiena 9:00-18:00

Trešdiena 9:00-18:00

Ceturtdiena 9:00-18:00

Piektdiena 9:00-18:00